Vyhledávání

Chicken Burger od Vivian
Ruzzles
Utari Sankari
Meatfly
E.v.a
Agil z Jílovce
Lord z Hanýžkovic
Mikeš, Biboo, Lojza

Flurry
www.youtube.com/watch?v=UR0P1a-ZM4s&feature=channel_video_title

Pamatuješ Flurrynko? 

Vešla jsem do zverimexu a hned u dveří jsem viděla akvárko s hodně potkánky. Jedna na mě čučela. Poprosila jsem prodavačku, jestli bych si je mohla pohladit. Ona tedy souhlasila. Vložila jsem do ubikace ruku. Všechny potkanky se odtáhli do rohu. Až na jednu.Na tebe. Přišla jsi k mé ruce a začla je jemně oždibovat. Podívala jsem se na tebe, a ty na mě .. a už jsem viděla, že to budu kamarádství na celý život. No a ještě do toho jsi mi začla olizovat malíček, a tak jsem se rozhodla. Na nic nedbám. Chci Tě. A tak jsem Tě měla. 

Vezla jsem si malý uzlíček, který byl velice zvědavý. Vyndala jsem Tě z přepravky a okamžitě Tě dala do bundy. Pamatuješ Flurrynko?

Od té doby kdykoliv jsme spolu cestovali, tak jsi u mě spinkala. Rozvalila si zadní nožky a zavřela očička. Jemně jsem Tě škrabkala a šeptala Ti, jak moc Tě miluju. Že jseš ta nejlepší kamarádka na celým světě.

Pamatuješ Flurrynko? Jak jsem Tě poprvé pustila po pokoji a ty ses ode mě nechtěla hnout? Spinkala jsi na mém břiše a já Ti nahlas četla romány. Od té doby, kdykoliv jsem četla, držela jsi se u mě, a nadšeně poslouchala, a olizovala prsty. Když jsem zrovna nečetla, skotačila jsi v pokoji. Každých pět minut jsi přiběhla i když jsem Tě nevolala, protože ses bála, jestli jsem v pořádku. Když jsem Tě zavolala, vždycky jsi mi nadšeně vletěla do náruče a začla mě pusinkovat. 

Pamatuješ Flurrynko? Jak jsem Tě poprvé vzala na potkaní výstavu. Každý si Tě půjčoval a miloval Tě, a pochválil tvoje očička i krásný znak. Samozřejmě tvojí největší prioritou byla tvá povaha. Byla jsi olizovací, pusinkovací a spinkací. Když jsi v průběhu posuzování usla na mém klíně, každý se mohl rozplynout. Byla jsi prostě jedinečná, úžasná.

Pamatuješ Flurrynko? Jak jsme byli na potkaních srazech a ty jsi vždycky chtěla jít ven. Anebo jsis schovávala všechno jídlo za něčí zadek, aby Ti to ostatní potkanky nesnědli. Jak jsi na srazech skoro nikdy neposlouchala. Každý se s tebou chtěl mazlit. Každého si tak nějak přitahovala.

Pamatuješ Flurrynko? Tvoje první operace .. tolik jsem se bála. Plakala jsem každou minutou, ale nepochybovala jsem, že to nezvládneš. Protože ty jsi moje a my, spolu tvoříme nerozlučnou, milující dvojici. Zvládla jsi jí skvěle. Operace náš ještě víc sblízila, i když jsem si myslela, že to víc nejde. Každou noc jsem Ti v marodce předčítala tvoje oblíbené romány a nakonec jsem si Tě vždycky vytáhla na svůj klín, a ty jsi prostě usla. Když už jsi měla dost hlazení, protože Tě rána bolela, zalezla jsi do mé nohavice nebo peřiny a usnula tam. 

Pamatuješ Flurrynko? Jak jsme vždycky někomu hlídala potkanky a ty jsi se s nimi chtěla kamarádit? Spolu jste vždy lítali po pokoji a mě sis nevšímala. Potom sis nějak uvědomovala, že jsi zamnou dlouho nebyla, nechala jsi všechny potkany stranou a běžela jsi zamnou. Tolik jsem si vážila těch dní s tebou .. 

Pamatuješ Flurrynko? Jak jsem Tě učila všechny ty kousky. Otočku, přeběhnutí, výskok, šplh po laně který Ti vůbec nešel, agility které Tě tolik bavilo. Vždycky jsem Ti dala pamlsek a ty sis ho odnesla za skříň. A za pět vteřin byla zpátky. Myslím že ještě doteď mám v kameře tvoje videa těch jedinečných skopičin, které jsme spolu dělalil. To byly ty naše nejradostnější chvíle, kdy jsme byly spolu a já věděla, že mě máš ráda a já neskutečně milovala tebe!

Proč, proč jsem nevěděla že jeden den bude tím posledním, že nás navždy oddělí, že už nikdy nebudeme chodit na srazy a na výstavy, už Tě nikdo nebude drbat, už nikdy s tebou nebudu cvičit agility a ironicky Ti nadávat, kdykoliv jsi mi kradla večeři nebo mi upíjela z čaje. Už nikdy nebudu plakat dojetím nad tím, jak jsi na mě byla hodná a dokázala jsi mě vždycky podržět a v těch nejtěžších chvílích rozesmát, už budu plakat jen bolestí, protože už Tě nikdy nepotkám ... Furt si to vyčítám, proč se to muselo stát, mohla jsi tu semnou být, zrovna teď, v těch nejtěžších chvílích, moje srdíčko .. 

Získala jsi křídla tak si jich prosím straž ..