Vyhledávání

Chicken Burger od Vivian
Ruzzles
Utari Sankari
Meatfly
E.v.a
Agil z Jílovce
Lord z Hanýžkovic
Mikeš, Biboo, Lojza

22.10.
Tak jsem si dneska přivezla Askellu z chs Rat's dream :) Tahle chs sídlí na Slovensku ale naštěstí se podařilo zajistit převoz do Brna. Maličká je úplně úžasná! :) Je hrozně zvědavá, přítulná, okusuje nehty, už spí společně s holkama .. :) Dělá mi jen a jen radost.

29.11.
Překopala jsem celý web, s mým nadšením i rubriku Holky - přibudl další potkan a určitě není poslední O:) Plánujeme pořízení krásné samičky z LMG Rattery.  Na Vánoce holky dostanou větší, prostornější, hezčí a hlavně bezpečnější klec. Tímhle vám nabízím, po domácku vyrobená klec je za odvoz! A nabídnu ji prvnímu zájemci, hned na Vánoce či po Vánocích. 

8.11.
Tak nějaké novinky po hooodně dlouhé době :D Web zanedbávám ale rozhodla jsem se pro čest Flurrynky to tady všechno spravit a napsat aktuality, víc popsat holky apod. Takže v každé rubrice je nějaká novinka :) Úsilovně na tom pracuji. Snad se vám změny budou líbit. Dejte to vědět pomocí emailu! :) 

28.5.
Tak jsme po hooodně dlouhé době zpátky! ;D Nafotila jsem nové fotky a to mě donutilo to tu překopat, takže skoro každá rubrika je změněná, tak koukněte :) Výstavy asi neplánujeme, tohle léto dávám holkám odpočinek, ale když je teplíčko tak skoro každý den chodíme ven na travičku, s přepravkou, bazénkem a dobrůtkami, kde se holky vyřádí, Flurry by mohla vyprávět o tom lezení na stromy, že? :D Užíváme si společně každé chvilky, na Flurrynce se pomalu ale přec jen projevuje stáří :( Ale zatím ( klep klep ) jsou na tom holky zdravotně dobře, tak držte palce ať nám to tak vydrží! ;) 

25.10.
Tak, já jsem si odjela drze do Prahy a nechala ty moje potvůrky doma. Strašně se mi po nich stýská a to tu jsem teprve dva dny. Až do neděle bez nich! Tak si to vynahrazuji a chodím alespoň  na pražské srazy, kde je potkanů habaděj. Kuřátko už je ochočené, ikdyž mimo klec je to pořád takový halabala, když se jí něco nelíbí tak se umí ozvat. Ale mám z holek radost :o) 

3.10.
Dneska i včera si ode mě vzalo Kuře piškotek, takže jsem nadšená za ty pokroky, už se rozkoukává, neutíká rychle pryč když mě zahlídne, v kleci když mám ruky tak přijde očuchat, nechá mě maličko pohladit po hlavičce .. brala jsem si jí do mikčy, tak mě počůrala celý záda, obobkovala a pak skoro usla, takže je to ok :o)) A na dobré cestě. Zítra si jdeme pro champagne hoodedku. Sundae.

29.9
Že jsem si dala na čas s aktualizací stránek, že ;D Ale tak, už píšu. Odehrálo se toho dost. Holky jsou pořád zdraví, srdíčko slouží pořád stejně, a to je z těch novinek nejlepší. Dála mají na svědomí dvoje rozkousané rifle, jedno tričko a dvoje kalhotky. Flurry se naučila nové kousky, každý den zaměstnávám její úžasný inteligentní mozeček. Ruzzles nespolupracuje, ale učím jí v kousky také, ale v kleci. 

17.8.
Dneska se toho moc neodehrálo, akorát jsem holkám do klece šupla nový dvojhamák z mého starého růžového trička. A jejich reakce ? Na pět minut si tam vlezly, pak si tam natáhly rajče a můžu ho vyhodit. Nebo vyprat :D Ale kdo by se na ně zlobíl O:)