Vyhledávání

Chicken Burger od Vivian
Ruzzles
Utari Sankari
Meatfly
E.v.a
Agil z Jílovce
Lord z Hanýžkovic
Mikeš, Biboo, Lojza

Doplňková strava


Hodně vaříme těstoviny, špagetky a takové. Holky to mají moc rádi. Obohacujeme jídlo i rýží. Nejčastěji podáváme těstoviny s čočkou, dušenou zeleninou, kuřecím masem, vepřovým masem aj. Aby to holkám víc chutnalo, přidáváme trošku rozpuštěného másla.


Na obrušování zoubků podáváme tvrdé pečivo - rohlík, chléb. Většinou jim to nakrájím na kostičky a usuším, anebo udělám z nic chlebové dropsíky. Viz podsekce pamlsky.


Nejdůležitější složkou doplňkového krmiva u nás hraje roli zelenina, ovoce a maso. Ze zeleniny podáváme hodně druhů, ale nejoblíbenější je snad okurek, zeleninka, paprika a rajčátka. Z ovoce mají holky nejradší ananas, švestky, hrozny, jahůdky, jablko a citrón :o) Naopak nemají vůbec rády kiwi. Ze zeleniny často děláváme pyré. 


Naše velmi oblíbené maso, podáváme hlavně kuřecí, tepelně upravené. Mícháme s těstovinami, občas i s troškou brambor ( ale pozor, obsahují škrob - malé množství a jen občas ! ) a nebo jen tak, uvařené kousky nebo celé uvařené kuře na zelenině, či přírodní kuřecí řízky bez koření. 

Zdroje obrázků: google.cz