Vyhledávání

Chicken Burger od Vivian
Ruzzles
Utari Sankari
Meatfly
E.v.a
Agil z Jílovce
Lord z Hanýžkovic
Mikeš, Biboo, Lojza

Suchá strava


JR Farm - Potkan Feast 600 g
Složení: pšenice, kukuřice, kukuřičné vločky, lisovaná kukuřice, oves, masové knedličky (maso, pšenice), svatojánský chléb, hráškové vločky, pražená pšenice, slunečnicová semínka, mrkev, kousky ovsa, datle, krevety.
Hodnocení : Tohle je u nás zaručeně to nejlepší krmení, co jde na dračku. Je levné, lehce dostupné, a hned snězené :o) Holčeny milují snad úplně všechno co v tom je, samozřejmě se hned hrnou po polštářcích a granulkách. Tohle krmivo je u nás hodně oblibené, je bio a prostě si nezaslouží nic víc, než pět hvězdiček. Špičková kvalita, špičková chuť. 


JR Farm - Potkan Welness 600 g
Složení: cereálie, deriváty rostlinného původu, ovoce, 2% šalvěje, 0,2% ženšenu, měkkýši a korýši, maso a masové deriváty, ryby a rybné deriváty, oleje a tuky, vejce a vaječné deriváty, droždí, řasy, extrakty z rostlinných bílkovin, vitamíny a minerály.
Hodnocení : Opět moc oblíbené, všechno rychle zblajznuto. Dražší než potkan feast, ale stejně dobré. 


JR Farm - Potkan Baby Feast 500 g
Složení: drcená kukuřice, kukuřičné vločky, drcená pšenice, kukuřičný extrakt, oves, masové knedlíčky (maso, kukuřice), svatojánský chléb, pšeničné vločky, ječmen, hrachové vločky, pražená pšenice, loupaná slunečnicová semínka, extrakt z rýže, mrkvové vločky, krevety.
Hodnocení : Tohle krmivo u nás není moc oblibené, holky z toho dost věcí vybírají. Mícháme s ostatními. Ale mají ho rádi :o)


JR Farm - Potkan Classic 1 kg
Složení : pelety pro hlodavce (travní moučka, pšenice), lisovaná pšenice, vitamínové pelety (pšenice, pšeničné otruby, lisovaná slunečnicová semínka, travní moučka, oves, sladové bakterie), masové knedlíčky (maso, pšenice) pšenice, kukuřice, oves, kukuřičné vločky, vločky z bobu, hrachové vločky.
Hodnocení : Reakce holek ? " I tohle se dá přežít " Mícháme s dalšími krmivy, většinou s Baby Ratten. Krásná cena.